Μια κίνηση που δείχνει το πόσο συνειδητοποιημένοι είναι στην ομάδα του Καστελόριζου προχώρησε η διοίκηση με τους παίκτες της . Μια ιδέα του αντιπεριφερειάρχη Κάλλιστου Διακογεωργίου μετά από πρόταση του, υλοποιήθηκε.
Έτσι πριν την έναρξη του αγώνα οι ποδοσφαιριστές φορούσαν μαύρες μπλούζες όπου επάνω τους έγραφε
” ποτέ ξανά, ο πόνος σας και δικός μας πόνος #Τέμπη”.
Να σημειωθεί ότι όταν πέτυχαν το γκολ της ισοφάρισης απέναντι στον Ορφέα μαζεύτηκαν όλοι στο κέντρο του γηπέδου ύψωσαν τα χέρια τους και το αφιέρωσαν στα παιδιά που χάθηκαν άδικα στο τραγικό δυστύχημα των Τεμπών.
… [Trackback]
[…] Here you will find 32751 more Information to that Topic: in12.gr/κίνηση-συμπαράστασης-από-τον-αο-μεγίσ/ […]
… [Trackback]
[…] Find More Info here to that Topic: in12.gr/κίνηση-συμπαράστασης-από-τον-αο-μεγίσ/ […]