ΕΠΣΔ Το πρόγραμμα στην Α κατηγορία 2ος όμιλος

ΕΠΣΔ Το πρόγραμμα στην Α κατηγορία 2ος όμιλος

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ

Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

0Shares

admin

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *