ΕΠΣΔ . Το πρόγραμμα στον 1ο Ομιλο στην Α κατηγορία

ΕΠΣΔ . Το πρόγραμμα στον 1ο Ομιλο στην Α κατηγορία

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ

Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΩΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΥΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ

Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

0Shares

admin

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *